O nas

Firma WIS Spółka Jawna działa na rynku transportowym nieprzerwanie od 1994 roku, świadcząc usługi na wysokim poziomie na terenie całego kraju oraz na arenie międzynarodowej. Celem firmy WIS jest kompleksowe zaspokajanie zróżnicowanych potrzeb klientów poprzez dostarczanie im precyzyjnie dopasowanych rozwiązań transportowo-logistycznych. Zlecenia klientów firma WIS realizuje w oparciu o własną flotą liczącą ponad 200 jednostek.

Firma WIS specjalizuje się w transporcie drogowym:

transport FTL (Full Truck Load) – całopojazdowy transport krajowy I międzynarodowy bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy, realizowany głównie w oparciu o 24-tonowe zestawy o pojemności 90 m3;

transport LTL (Less Than Truckload) – zaletą tego rodzaju transportu jest możliwość wysyłki partii towaru za ułamek kosztów wynajmu całej ciężarówki;

nocny transport liniowy dla operatorów poczty kurierskiej oraz przesyłek drobnicowych;

dystrybucja przesyłek i towarów na terenie województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego realizowana autami o ładowności od 1 tony do 12 ton, wyposażonymi w hydrauliczne podesty załadunkowe oraz wózki paletowe;

przewóz i dystrybucja towarów w temperaturach kontrolowanych.

Usługi oferowane przez WIS Spółka Jawna dostarczane są przez zespół doświadczonych osób, potrafiących radzić sobie w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Nasza reputacja została wypracowana przez stosowanie najwyższych standardów etycznych i wysoką wiarygodność.

Serdecznie zapraszamy do rozmów i współpracy!
Zespół WIS Transport i Logistyka!

200

jednostek transportowych

20

lat doświadczenia

50 000

zleceń rocznie

Dlaczego my?

Firma WIS specjalizuje się w transporcie drogowym:

Specjalizujemy się w obsłudze logistycznej firm z rejonu Trójmiasta oraz pozostałych rejonów województwa pomorskiego.

Posiadamy dużą i różnorodną flotę aut.

Sprostamy wielu nietypowym wymaganiom Naszych Kontrahentów.

Posiadamy doświadczenie zdobyte nie tylko w Polsce ale i za granicą (Niemcy, Holandia).

W chwili obecnej dysponujemy flotą ponad 200 aut stacjonujących na stałe w bazie w Gdańsku oraz blisko 50 pojazdami pracującymi na zlecenia naszych klientów na terenie całego kraju.

Nasz zespół

Firma WIS posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą kilkunastoletnie doświadczenie w branży spedycyjnej. Praktyczna wiedza i indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwalają dobrać nam najkorzystniejsze rozwiązanie i realizować najtrudniejsze zamówienia.

Naszą misją jest zapewnianie najwyższych standardów obsługi i budowanie zaufania poprzez długoterminowe relacje z klientami. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i zorientowaniu na klienta chcemy być firmą pierwszego wyboru dla naszych partnerów. Stała współpraca z naszymi kontrahentami pozwala nam lepiej poznać ich potrzeby oraz daje możliwość optymalizacji czasu i kosztów świadczonych usług. Nieustanną poprawę jakości świadczonych usług uzyskujemy dzięki właściwej organizacji oraz sprawdzonemu nadzorowi.

 

TOMASZ WICHOWSKI

Stanowisko we firmie

SŁAWOMIR DZIK

Stanowisko we firmie

WITOLD DZIK

Stanowisko we firmie

Referencje

    Z firmą TRUCK - WIS - DZIK SP. ZO.O. współpracujemy od 14 września 2009 roku w zakresie transportu liniowego oraz wewnątrzoddziałowego. Przebieg dotychczasowej współpracy potwierdza profesjonalne podejście firmy TRUCK- WIS- DZIK SP. Z O.O. do powierzonych zadań ze szczególnym podkreśleniem wysokiej jakości w zakresie terminowości przewozów oraz wyjątkowej dbałości o stan transportowanych przesyłek. W firmie TRUCK - WIS -DZIK SP. Z O.O. wysoko cenimy współpracę na poziomie operacyjnym - nasze potrzeby zawsze są wyzwaniem dla partnera. Z całkowitym przekonaniem możemy zarekomendować firmę TRUCK - WIS - DZIK SP. Z O.O. jako pewnego partnera w zakresie świadczenia usług transportowych. Naturalnym jest, że jesteśmy zainteresowani dalszym rozwojem naszej współpracy.

Dachser Sp. z o.o. pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą WIS W.Dzik, S.Dzik Sp.J. Firma "WIS" jest od 2008 roku naszym partnerem w ramach realizacji usług transportowo-logistycznych w zakresie: - transportów krajowych samochodami od 1 do 24 ton, - realizacji dostaw ekspresowych i ściśle terminowych, - organizacji i pomocy w zadaniach logistyki kontraktowej, - udostępnianiu powierzchni magazynowych; Współpracując z nami, udowodniła, że jest sprawdzonym, rzetelnym igodnym zaufania przewoźnikiem i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji procesu dostaw. Współpracę z WIS W.Dzik, S.Dzik Sp.J. możemy szczerze podsumować jako udaną i godną polecenia.

Polecam firmę WIS W.DZIK, S.DZIK SP.J. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie realizacji usług transportowych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były wykonywane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie spełniają nasze oczekiwania. Firma WIS z pełnym zaangażowaniem realizuje projekty, do których realizacji się zobowiązała. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. W związku z powyższym otwarcie mogę polecić firmę WIS W.DZIK, S.DZIK SP.J. jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie transportu drogowego.